radio tomi predvajalnik

V časih, v katerih živimo, se pogosto sprašujem, kaj je prav in kaj narobe. Včasih imam občutek, da kljub najboljšim namenom delam nekaj napačnega in da je zato z mano nekaj narobe.

omar naber

(Foto: Luka Klarič)

Ta dvom in iskanje resnice sta me navdihnila, da sem skozi glasbo izrazil svoje misli in občutke. Tako je nastala moja nova pesem "Narobe, v kateri sem ujel to notranjo dilemo, ki jo verjetno pozna vsak izmed nas. Besedilo pesmi smo napisali skupaj s Trkajem in Rokom Lunačkom, pevcem skupine Flirrt, ki sta oba moja dobra prijatelja in velikokrat mislimo podobno. S skupnimi močmi smo ujeli nekaj, kar smo čutili, ter to spremenili v zgodbo, s katero se lahko poistovetim – in, verjamem, da tudi vi.

web klinika

Uporabniške nastavitve piškotkov
Uporabljamo piškotke, da vam zagotovimo najboljšo izkušnjo na naši spletni strani. Če zavrnete uporabo piškotkov, ta spletna stran morda ne bo delovala po pričakovanjih.
Dovoli vse
Zavrni vse
Preberi več
Analitični
Orodja, ki se uporabljajo za analizo podatkov za merjenje učinkovitosti spletnega mesta in razumevanje njegovega delovanja.
Google Analytics
Sprejmi
Zavrni
Unknown
Unknown
Sprejmi
Zavrni
Shrani