radio tomi predvajalnik

15. avgusta 2025 je potekal 49. festival Graška Gora poje in igra. Na letošnji prireditvi je nastopilo 10 vrhunskih ansamblov iz Slovenije in tujine; ansambel Braneta Klavžarja, Zupan, Kvintet slovenskih deklet, Robert Goter, Naveza, Rosa, Juhej, Pajdaši, Salzburgsound, Mißebner Trio, program pa je povezovala Tjaša Hrobat. 

Za vse, ki se vam ni uspelo udeležiti omenjenega festivala, pa si lahko v galeriji ogledate nekaj utrinkov. 

(Foto: KD Graška Gora)

web klinika

Uporabniške nastavitve piškotkov
Uporabljamo piškotke, da vam zagotovimo najboljšo izkušnjo na naši spletni strani. Če zavrnete uporabo piškotkov, ta spletna stran morda ne bo delovala po pričakovanjih.
Dovoli vse
Zavrni vse
Preberi več
Analitični
Orodja, ki se uporabljajo za analizo podatkov za merjenje učinkovitosti spletnega mesta in razumevanje njegovega delovanja.
Google Analytics
Sprejmi
Zavrni
Unknown
Unknown
Sprejmi
Zavrni
Shrani