radio tomi predvajalnik

Mariborski operativno komunikacijski center je med 5. uro včeraj in 5. uro danes, 263 klicev, med temi 120 interventnih, oz. takšnih, da je bilo potrebno posredovanje Policije. 

V opisanem času smo obravnavali tudi: 

  • 20 kaznivih dejanj, 
  • 18 prometnih nesreč I. kategorije, 
  • 2 prometni nesreči III. kategorije, 
  • 1 vozilo je bilo zaseženo vozniku, 
  • 15 prijav kršitev javnega reda in miru, od tega 3 v zasebnem prostoru. 

policija splosniPrometna varnost 
V okolici Slovenske Bistrice je voznik mopeda trčil v traktor, pri tem se je huje poškodoval in je bil odpeljan v bolnišnico. V Mariboru pa je voznik motornega kolesa trčil v osebni avtomobil in s kraja odpeljal. Policisti so ugotovili, da je vozil neregistrirano motorno kolo brez veljavnega vozniškega dovoljenja. V nesreči se je huje poškodoval, zato je bil odpeljan v bolnišnico. V obeh primerih policisti vodijo prekrškovni postopek.

Kriminaliteta
Na območju Limbuša je bilo vlomljeno v objekt na gradbišču in odtujen priključek za gradbeni stroj, lastniki so oškodovani za okrog 5.000 eur.

Na Pobrežju je bilo vlomljeno v garažno hišo stanovanjskega bloka, oziroma kolesarnico, kjer sta bili odtujeni dve kolesi, lastnici sta bil oškodovani za 6.000 eur.

Anita Kovačič
predstavnica za odnose z javnostmi
Policijska uprava Maribor

web klinika

QR-Code dieser Seite

Uporabniške nastavitve piškotkov
Uporabljamo piškotke, da vam zagotovimo najboljšo izkušnjo na naši spletni strani. Če zavrnete uporabo piškotkov, ta spletna stran morda ne bo delovala po pričakovanjih.
Dovoli vse
Zavrni vse
Preberi več
Analitični
Orodja, ki se uporabljajo za analizo podatkov za merjenje učinkovitosti spletnega mesta in razumevanje njegovega delovanja.
Google Analytics
Sprejmi
Zavrni
Unknown
Unknown
Sprejmi
Zavrni
Shrani