radio tomi predvajalnik

policija splosniPomurski policisti smo v preteklem dnevu obravnavali tri prometne nesreče z materialno škodo, devet kaznivih dejanj, tri kršitve javnega reda in miru, poškodbo vozila na parkirišču ter dva primera povoženja divjadi.

S področja kriminalitete je bila obravnavana goljufija, dve grožnji, poškodovanje tuje stvari, vlom v gospodarsko poslopje, tatvina artiklov iz trgovine ter kazniva dejanja zoper zakonsko zvezo, družino in otroke. V enem primeru je bil storilcu izrečen ukrep prepovedi približevanja žrtvi.

V Gederovcih je bil ponoči napaden bankomat. Na kraju policisti in kriminalisti opravljajo ogled. Vse, ki bi imeli koristne informacije naprošamo, da obvestijo policijo na številko 113 ali anonimni telefon 080 1200.

DOPOLNJENO: 12. 9. 2024 ob 14:38
Neznanec je najprej vlomil v bencinski servis nato pa z neznanim eksplozivnim sredstvom poškodoval bankomat. Opravljena je bila ožja in širša blokada območja, kriminalisti in policisti so opravili ogled in še zbirajo obvestila. Obveščena sta bila preiskovalni sodnik in državni tožilec. Več informacij zaradi interesa preiskave ne moremo posredovati.

Javni red in mir je bil kršen enkrat v zasebnem prostoru in dvakrat na javnem kraju. Kršitelji so se ob intervencijah policistov pomirili.

Policisti bodo tudi danes v popoldanskem času opravljali vaje v streljanju na strelišču v Mačkovcih. Občane opozarjamo, da je zadrževanje v bližini strelišča nevarno.

Meritve hitrosti bodo danes pogostejše na območju policijskih postaj Ljutomer in Gornja Radgona.

web klinika

Shrani
Uporabniške nastavitve piškotkov
Uporabljamo piškotke, da vam zagotovimo najboljšo izkušnjo na naši spletni strani. Če zavrnete uporabo piškotkov, ta spletna stran morda ne bo delovala po pričakovanjih.
Dovoli vse
Zavrni vse
Preberi več
Analitični
Orodja, ki se uporabljajo za analizo podatkov za merjenje učinkovitosti spletnega mesta in razumevanje njegovega delovanja.
Google Analytics
Sprejmi
Zavrni
Unknown
Unknown
Sprejmi
Zavrni